TOP1000

News Agency BNA LATVIA photo album “The Largest Companies of Latvia”

SIA “AUTO KADA”

SIA AUTO KADA (LV)

SIA “AUTO KADA” – šis nosaukums pilnīgi ataino uzņēmuma darbības sfēru. AUTO – viss, kas attiecas uz automašīnu vai tā ekspluatāciju. KADA – saīsinājums no četru vārdu pirmajiem burtiem –“K- ravas A-utomašīnu D-etaļu A-pgāde”.

SIA AUTO KADA no 1995. gada nodarbojas ar kravas automašīnu un piekabju rezerves daļu un aprīkojuma tirdzniecību un pamatoti var teikt, ka šobrīd ir izveidojusies Latvijā par vienu no vadošajām un lielākajām firmām šajā nozarē. Šobrīd uzņēmumā strādā vairāk kā 75 darbinieki, detaļu piegādē darbojas 14 mašīnas, firmas klientu skaits pārsniedz 4 tūkstošus.

SIA AUTO KADA sadarbojas ar vairāk kā 20 dažādu valstu kompānijām un tai ir vairāk kā 100 dažādas ārzemju preču piegādātājfirmas, no kurām lielākā daļa ir tiešie preču ražotāji vai ļoti lielas vairumtirdzniecības kompānijas.

SIA AUTO KADA ir Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras un Latvijas rezerves daļu importētāju asociācijas “Lardia” biedrs.

SIA AUTO KADA regulāri apmeklē lielākas auto izstādes Eiropā lai satiktu jaunus piegādātājus, kas ļauj gan paplašināt savu sortimentu, gan arī piedāvāt klientiem konkurētspējīgākas cenas.

SIA AUTO KADA šo gadu laikā ir izveidojusi tirdzniecības tīklu pa visu Latviju. Mūsu firmai ir četri veikali Rīgā, no 2003. gada marta viens veikals Ogrē, viens Aizkrauklē, viens Liepajā kā arī 7 citās vietās Latvijā.

Ltd. AUTO KADA (ENG)

“AUTO KADA” – the name exactly describes spheres of activity of the enterprise. AUTO – everything, that concerns to automobiles or their function. KADA – abbreviation from the four first letters – “K-ravas A-utomašinu D-etaļu A-pgāde “, means supplying of spare parts for trucks.

AUTO KADA is dealing in aftermarket of spare parts and equipment for trucks and trailers since 1995, and during this time it has become one of the largest and leading companies in Latvia. Now more than 60 employees are working in company, 14 cars are delivering parts, the amount of customers has reached more than 4 thousand.

AUTO KADA is dealing with more than 20 different countries and more than 100 suppliers.

AUTO KADA is a member of the Chamber of Commerce and Industry of Latvia, and also a member of the Association of Importers of Spare Parts of Latvia – LARDIA. AUTO KADA regularly attends the largest European automotive shows and exhibitions to find new suppliers for assortment growth and more competitive prices for customers. During these years the sales network all over Latvia is created.

AUTO KADA owns four shops in Riga, one in Ogre, one in Aizkraukle, one in Liepaja and in 7 other places in Latvia.

Rīga, Kaibalas 16, LV-1035
Tālrunis: +371 67113380
Fakss: +371 67113390
info@autokada.lv

www.autokada.lv