TOP1000

News Agency BNA LATVIA photo album “The Largest Companies of Latvia”

SIA “Daiļrade Koks”

SIA DAIĻRADE KOKS (LV)

SIA „Daiļrade Koks” ir dibināta 1994. gadā un šobrīd kļuvusi par vienu no vadošajiem mēbeļu ražošanas uzņēmumiem Latvijā, kas strādā ar jaunajām tehnoloģijām un materiāliem. Uzņēmuma panākumu pamatā ir ilggadēja un veiksmīga sadarbība ar Vācijas, Dānijas, Somijas, ASV un citu valstu mēbeļu importētājiem.

Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir mēbeļu ražošana no masīvas priedes un bērza, krāsota MDF, kā arī no kokskaidu vai MDF plātnēm, kuras finierētas ar dažādu koku sugu dabīgo nažfinieri. Mūsu priekšrocības ir spēja apvienot vienā izstrādājumā dažādus materiālus un apdares, kas ļauj klientam izvēlēties piemērotāko risinājumu.

Līdzās mēbeļu ražošanai uzņēmums nodarbojas ar mēbeļu furnitūras un apdares materiālu vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību.

Uzņēmuma mērķis ir būt modernam, elastīgam un kvalitatīvam produktu dizaina un klienta servisa līderim.

Ltd. DAIĻRADE KOKS (ENG)

Daiļrade Koks Ltd. was founded in 1994, and today it has become one of the leading furniture production companies in Latvia. Today the company is equipped with technologies of the new generation. The main reason for successful development of the company has been good and long term cooperation with partners in Germany, Denmark, Finland, USA and importers from other countries.

The main fields of specialization of the company are furniture production from solid pine and birch, furniture from painted MDF and veneered particleboard. Our strengths are to combine different materials in one item, so that each customer can choose the most appropriate combination.

Besides producing the furniture we also deal with wholesaling and retailing of furniture fittings and finishing materials.

Our target is to be a modern, flexible and qualitative product design and customer service leader.

Contacts:

Inese Mihailova
Export department
languages: Latvian, English, Russian

Olga Balode
Export department
laguages: Latvian, German, Russian

Address: Ciekurkalna 1. linija 11, Riga LV-1026
tel. + 371 67368840
fax. + 371 67541881
e-mail: info@dailrade.lv
www.dailrade.lv