TOP1000

News Agency BNA LATVIA photo album “The Largest Companies of Latvia”

SIA “ELAGRO”

SIA ”Elagro” (LV)

Uzņēmuma ELAGRO pamatdarbība ir graudu, rapšu kā arī lopbarības piedevu un sastāvdaļu (zivju milti, sojas spraukumi, saulespuķu spraukumi,

mikro un makro elementi, aminoskābes, vitamīni, enzīmi u.c.) imports – eksports.

Privātais uzņēmums ir dibināts 2004.gada 20.maijā un patreiz pie mums strādā 25 cilvēki. Mūsu sadarbības partneri ir gan ražotāji,

gan tirdzniecības uzņēmumi Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Baltkrievijā, Polijā, Čehijas Republikā, Ķīnā, Vācijā, Argentīnā, Dānijā, Marokā un Mauritānijā. 2007.gadā uzņēmums saņēma apbalvojumu „Gazele” kā visstraujāk augošais uzņēmums Zemgalē.

Elagro panākumu pamatā ir orientēšanās uz ilgtermiņa sadarbību ar piegādātājiem un pircējiem, kā arī komandas darbs. Uzņēmums piedāvā augstas kvalitātes izejvielas lopbarības un premiksu ražotājiem. Lauksaimniekiem mēs sniedzam laboratorijas, pirmapstrādes, graudu uzglabāšanas un realizācijas pakalpojumus.

Veikals – Ceptuve

Ar mākslinieka radošo dvēseli,

Ar maizes cepēja prasmīgajām rokām,

Ar krāsns karsto sirdi – top mūsu neatkārtojami gardā maizīte.

2008.gadā uzņēmums ELAGRO uzsāka darbu ceptuvē „Valteri”, produkcija tiek realizēta vietējā tirgū un eksportēta. Ražošanā pārsvarā tiek izmantotas dabīgas izejvielas, kas ražotas Latvijā.

Mēs piedāvājam plašu klāstu izstrādājumu: rudzu un saldskābmaizi ar ilgāku realizācijas termiņu

Kā arī saldētus pusfabrikātus: pīrādziņus,bpicas ar dažādiem pildījumiem, smalkmaizītes, mīklu, pusceptas maizes izstrādājumus, rudzu un saldskābmaizi.

Esam atvērti jaunai sadarbībai,

Ar cieņu

Andrejs Savdons

Valdes Priekšsēdētājs

SIA ”Elagro” (ENG)

ELAGRO is a Latvian company engaged in import, export and sales in local market of feed additives, grain and rapeseed. Founded in 2004, our privatly owned company employs 23 people. Elagro has daughter companies in Russia and Belarus. Our commercial partners are both producers and trade companies. Elagro is a rapidly growing company, the largest supplier of fish meal in the Baltic States and the Republic of Belarus.

Our role is to be a reliable and competitive partner to businesses in the segments of the market we serve. We serve and support these businesses by providing high quality products to feed producers, providing laboratory and grain storage services to local farmers.

Our competitive advantage is:

– experience

– teamwork,

– long-term oriented cooperation with suppliers and buyers.

Bakery

With the artist’s creative soul

With the bakers’ skilful hands,

With the ovens’ hot heart, our unique tasty bread is made…

We are at the beginning of our journey as a frozen product manufacturer and supplier, but the commendations of our customers speak for itself and represents us as a reliable and honest partner.

We easily addapt to customer`s demands for frozen product assortment and make private label products.

Our bakers make top quality deep frozen products (to be baked).

We are open to cooperation.

Andrejs Savdons

ELAGRO, CEO